0 (800) 33 98 16 Замовити дзвінок

Про компанію

Компанія Alvi Prague

Європейський виробник косметологічного і медичного устаткування найвищої якості. В асортименті компанії широко представлені як апарати які включають класичні методики, так і інноваційні технології

Перейти в каталог
європейський виробник косметологічного та медичного обладнання

КОМПАНІЯ ALVI PRAGUE - ЛІДЕР ПРОДАЖУ КОСМЕТОЛОГІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ

Щороку ми продаємо більше 10 000 апаратів які включають в себе як традиційні так і новітні методики, задовольняючи потреби досвідчених професіоналів і фахівців початківців.

КОМПАНІЯ ALVI PRAGUE - ЯКІСТЬ ПІДТВЕРДЖЕНА СЕРТИФІКАТАМИ

Підприємство має сертифікат ISO 13485 на виробництво і реалізацію медичного обладнання, сертифікат відповідності ЄС. Кожен клієнт Alvi Prague може особисто ознайомиться з усіма наявними видами обов'язкової сертифікації, висновками і технічними умовами.

сертифікований виробник косметологічного обладнання

ВСЯ ПРОДУКЦІЯ ALVI PRAGUE - АПАРАТИ ВЛАСНОЇ РОЗРОБКИ

За десятирічну історію розробники компанії створили понад сімдесят унікальних моделей апаратів, які повністю відповідають високим вимогам в даному сегменті. Не зупиняючись на досягнутих результатах, асортимент продукції Alvi Prague продовжує розширюватися і радувати клієнтів новинками. Косметологічні апарати Alvi Prague відомі своєю надійністю, унікальним дизайном і зручністю у використанні.

НАШІ АПАРАТИ - ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

Окупність апаратів Alvi Prague складає 1 - 5 місяці. Фахівці відділу продажів компанії Alvi Prague здійснюють прорахунок вартості процедури на будь-якому апараті в конкретно Вашій локації. Також передбачено інформаційний супровід кожного клієнта протягом усього терміну експлуатації пристрою.

окупність косметологічного обладнання

НА ОБЛАДНАННІ ALVI PRAGUE ПРАЦЮЮТЬ ЛІКАРІ ТА КОСМЕТОЛОГИ В УСЬОМУ СВІТІ

Продукція компанії Alvi Prague затребувана не тільки в Європі. Все частіше нашим апаратам віддають перевагу фахівці в США, Канаді, Австралії, Великобританії, Ізраїлі та інших країнах світу.

НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР ALVI PRAGUE

При купівлі будь-якого апарату з асортименту компанії Alvi Prague, кожен клієнт отримує диплом про пройдені теоретичні і практичні навчальні курси. Навчальні майстер-класи проводяться фахівцями високого рівня і спрямовані на отримання клієнтом навичок роботи незалежно від складності методики або його базових знань.

навчальний центр косметологічного обладнання

ЦЕНТР ГАРАНТІЙНОГО І СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

Компанія Alvi Prague здійснює гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування у власному сервісному центрі. Наші висококваліфіковані фахівці різного профілю здатні в короткі терміни здійснити сервісне технічне обслуговування продукції нашої компанії. Більш того, кожен апарат має свій унікальний штрих-код, який дозволяє відстежити шлях кожного пристрою.

СЕМІНАРИ І МАЙСТЕР-КЛАСИ

На базі виставкового центру компанії Alvi Prague регулярно проводяться безкоштовні семінари та майстер-класи по найбільш популярним в індустрії краси методикам. Тренери - косметологи компанії познайомлять Вас з новітніми апаратами, протоколами та особливостями проведення ефективних процедур на нашій продукції.

безкоштовні семінари косметологічного обладнання

ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Наш кваліфікований фахівець готовий з радістю відповісти на всі поставлені питання