0 (800) 33 98 16 Замовити дзвінок

Пульсоксиметри

Пульсоксиметр M2 Alvi Prague
В наявності

Пульсоксиметр M2 від компанії Alvi Prague - інноваційний діагностичний прилад, що поєднує опції вимі..

1399 грн

Кешбек 0% -
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

пульсоксиметри купити пульсоксиметр домашній ціна Україна

Пульсоксиметр - це медичне обладнання для неінвазивного аналізу рівня кисню в крові. Апарат використовує світлодіоди для безболісного збору даних і відображає результат на дисплеї.

Прогресивні версії обладнання збирають і інші показники - наприклад, індекс перфузії або частоту серцевого пульсу. Комбінований аналіз спрощує роботу лікарів-діагностів, скорочуючи час на обстеження пацієнта і постановку діагнозу.

Мультифункціональний пульсоксиметр купити в Україні можна на нашому сайті. Ми представляємо тільки оригінальну продукцію європейського виробництва без посередників і третіх сторін, що дозволяє зберегти актуальні ціни на преміальне медичне обладнання.

пульсоксиметр купити показання

Сфери застосування пульсоксиметрів

Здорова концентрація кисню в крові становить 95 - 98%. Цей показник може збільшуватися в результаті лікування киснем, але підвищення рівня оксигемоглобіну безпечно для людини. Пульсікометри використовують, щоб виявити випадки, коли концентрація в крові падає; причому відхилення всього в 1% від встановленої норми свідчить про проблеми в роботі життєво важливих органів.

На сьогоднішній день пульсоксиметри залишаються найбільш затребуваним методом перевірки рівня оксигемоглобіну в капілярній крові. Медичні датчики збирають дані, які допомагають діагностувати небезпечні захворювання і кризові стани:

 • гіпертонія;
 • туберкульоз;
 • серцева недостатність;
 • дихальна недостатність і т.д.

Пульсоксиметр дозволяє швидко визначити, чи потрібна пацієнту госпіталізація, і виявити приховані симптоми деяких специфічних захворювань - в т.ч., інфекції COVID-19. Лікарі використовують пульсоксиметр як для системної постановки діагнозу, так і для прийняття термінових рішень про стратегію терапії.

Сьогодні пульсоксиметри широко використовують не тільки медики, а й професіонали інших областей, яким важливо контролювати вміст кисню в крові. Інтенсивні спортивні навантаження, водолазні занурення, промисловий альпінізм - лише деякі сфери, в яких команді важливо мати доступ до точному і зручному діагностичного інструменту.

Завдяки відносно невисокій вартості і простоті експлуатації, пульсоксиметр все частіше зустрічається в звичайній домашній аптечці. Пацієнти з хронічними захворюваннями використовують пульсоксиметр для щоденного моніторингу стану крові. В інших випадках він просто зберігається вдома на випадок екстрених ситуацій. Медики радять купити пульсоксиметр для домашньої діагностики: просте обладнання рятує життя, допомагаючи вчасно прийняти рішення про виклик лікаря.

пульсоксиметр київ україна

Як працює багатофункціональний пульсоксиметр?

На відміну від інших методів аналізу крові, пульсоксиметр не вимагає порушення цілісності шкірних покривів. Інформація збирається за допомогою червоного і інфрачервоного випромінювання, яке просвічує шкіру і верхні рівні тканин в місці фіксації - на пальці.

Ступінь прохідності світла фіксується надчуттєвим датчиком, який гранично точно визначає відсотки відображення і поглинання світлодіодного випромінювання. Результати негайно відображаються на дисплеї в зрозумілих графічних показниках.

Багатофункціональний пульсоксиметр також визначає активність кровотоку - індекс перфузії, що дозволяє зрозуміти, чи можна провести сатурацию крові киснем без небезпеки для організму. Одночасно пульсікометр відображає плетизмограммою, збирає дані про пульс, проводить моніторинг сну. Повний набір додаткових функцій залежить від класу моделі.

Переваги пульсоксиметрів

Для визначення рівня сатурації крові на сьогоднішній день немає апарату надійніше і комфортніше в застосуванні, ніж пульсоксиметр. Він легко фіксується на пальці - в тому числі, коли людина без свідомості - і не вимагає зовнішніх джерел живлення. Устаткування широко використовується у всіх сферах діагностики, включаючи обстеження в надзвичайних ситуаціях і щоденний персональний моніторинг.

Сучасні моделі мають додаткові функції для перевірки стану кровоносної системи. Таким чином, пульсоксиметр купити можна для швидкого проведення цілого ряду аналізів:

 • контроль відсотка насиченості киснем;
 • визначення частоти пульсу;
 • перевірка індексу перфузії з побудовою плетизмограммою;
 • моніторинг стану організму в фазах сну.

Де і як вигідно купити пульсоксиметр?

Незважаючи на простоту експлуатації, пульсоксиметр - це професійне медичне обладнання. Ми пропонуємо купити обладнання виробника Alvi Prague (Чехія) - інноватора в області діагностичної та косметологічної медицини.

Наші переваги:

 • Краща продукція великого європейського бренду - тепер і в Україні. У нас можна купити пульсоксиметр з усіма додатковими функціями і поліпшеною системою збору даних.
 • Гарантія на все обладнання і комфортні умови післягарантійного обслуговування. Мінімальний гарантійний термін - 12 місяців.
 • Безкоштовне навчання в центрах виробника. Познайомитися з усіма нюансами медичної техніки нового покоління.
 • Швидке оформлення розстрочки.

Мультифункціональний пульсоксиметр купити в Україні просто: в нашому каталозі - тільки найкраще обладнання для діагностики і повсякденного моніторингу.

Прайс-лист

ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Наш кваліфікований фахівець готовий з радістю відповісти на всі поставлені питання