0 (800) 33 98 16 Замовити дзвінок

Політика конфіденційності

Ласкаво просимо на сайт компанії «Alvi Prague s.r.o.» (Далі - «Alvi Prague»). Тут ви можете ознайомитися з Політикої конфіденційності нашої компанії стосовно будь-якої особистої інформації, наданої вами через даний сайт. Нашою метою є захист конфіденційності ваших даних і інформації, яку ви надаєте нам за допомогою мережі Інтернет.

Факт вашого звернення до даного сайту означає, що ви згодні з умовами цієї Політики конфіденційності, а також з Умовами використання даного сайту.

Посилання на інші сайти

Ця Політика конфіденційності відноситься до сайту https://alvi-prague.ua (офіційному сайту компанії «Alvi Prague»). Деякі наші філії та (або) програми можуть мати свою власну політику конфіденційності, яка опублікована на відповідних сайтах, і така Політика конфіденційності може відрізнятися від нашої. При зверненні на такі сайти ми рекомендуємо вам вивчити їх Політику конфіденційності.

Яку інформацію ми збираємо і як ми її використовуємо

Особиста інформація. На даному сайті ви можете повідомити нам інформацію про себе (наприклад, вказати своє ім'я, адресу, номер телефону та адресу електронної пошти).

Зворотній зв'язок. Для того, щоб відправити нам електронне повідомлення за посиланням «Контакти» даного сайту, вам достатньо вказати своє ім'я та адресу електронної пошти, з тим, щоб ми могли відповісти на ваші запитання і коментарі. За бажанням ви також можете надати додаткову інформацію про себе.

Поділитись з другом. Якщо ви хочете направити друзям посилання на вподобану вам інформацію, вам достатньо вказати своє ім'я та адресу електронної пошти вашого друга. Ми використовуємо цю інформацію для пересилання вмісту вашому другу.

IP-адреса

З метою спрощення технічної підтримки сайту ми фіксуємо дані адрес мережевого протоколу IP всіх відвідувачів нашого сайту. Дані про вашу IP-адресу також допоможуть нам дізнатися про вас при наступному відвідуванні нашого сайту.

Надання інформації

Ми не продаємо і іншим чином не розкриваємо особисту інформацію про відвідувачів нашого сайту, за винятком випадків, описаних нижче. Ми можемо надати інформацію, отриману від відвідувачів даного сайту, постачальникам послуг, найнятим нами для надання послуг від нашого імені. Такі постачальники послуг мають право використовувати або розкривати інформацію тільки в обсязі, необхідному для надання послуг від нашого імені або для дотримання вимог законодавства. Крім того, ми можемо розкрити інформацію про вас (1) в разі, якщо цього вимагає законодавство або судове рішення, (2) правоохоронним органам або іншим державним службовцям або (3) в разі якщо ми вважаємо, що таке розкриття необхідно або доцільно для запобігання фізичної шкоди або фінансових втрат, або ж у зв'язку з розслідуванням підозрюваного, або фактичного правопорушення.

Ми залишаємо за собою право передачі будь-якої інформації провас, яка знаходиться в нашому розпорядженні, в разі продажу або передачі нами нашої компанії, її активів або їх частини. У разі такого продажу або передачі ми докладемо всіх розумних зусиль для того, щоб наш правонаступник використовував особисту інформацію, надану вами через даний сайт, відповідно до положень цієї Політики конфіденційності.

Передача інформації

Ми можемо передавати особисту інформацію, зібрану нами на даному сайті, в інші країни, де ми ведемо комерційну діяльність, але виключно в цілях, описаних вище. При передачі вашої інформації в інші країни ми захищаємо таку інформацію в порядку, описаному в цій Політиці конфіденційності, якщо іншого не вимагає чинне законодавство.

Захист особистої інформації

Ми використовуємо адміністративні, технічні та фізичні заходи безпеки для захисту від несанкціонованого розкриття, використання, зміни або знищення особистої інформації, наданої вами через даний сайт. Для захисту особистої інформації, наданої вами через даний сайт, ми використовуємо протокол безпечних з'єднань SSL.

Оновлення політики безпеки

Ця Політика безпеки може підлягати періодичному оновленню без попереднього повідомлення користувачів, при цьому зміни відображаються відповідно до наших правил розміщення інформації на сайті. Ми проінформуємо вас про будь-які значні зміни нашої Політики безпеки, опублікувавши відповідне повідомлення на даному сайті із зазначенням дати останнього оновлення.

Як з нами зв'язатися

Якщо у вас виникли питання або коментарі щодо справжньої політики безпеки, або якщо ви хотіли б, щоб ми обновили інформацію про вас або ваші уподобання, ви можете зв'язатися з нами за однією з адрес або номерів телефону, зазначених тут.

ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Наш кваліфікований фахівець готовий з радістю відповісти на всі поставлені питання