0 (800) 33 98 16 Замовити дзвінок

Апарати для діагностики шкіри обличчя


апарати діагностики шкіри обличчя

Інтелектуальні апарати для діагностики шкіри обличчям - останнє слово в лікувальній косметології. На відміну від візуальних методів оцінки, аналізатор шкіри обличчя дає об'єктивну інформацію про здоров'я шкірних покривів.

Купити професійний апарат для діагностики шкіри обличчя тепер можна і в Україні. Устаткування для комплексного аналізу шкіри і визначення її проблем відкриває нові можливості для детального косметологічного аналізу і б'юті-терапії. Використовуйте аналізатор шкіри обличчя, щоб знаходити істинне джерело проблем за один сеанс - або контролюйте ефективність лікування, порівнюючи результати аналізу.

Апарат для діагностики шкіри обличчя - головний помічник косметолога

Успішна діагностика стану шкіри обличчя більше не вимагає забору зразків і тестів в лабораторії. На зміну застарілим, повільним і незручним методам приходить обладнання нового покоління.

Апарати для діагностики шкіри обличчя дають вичерпну зведення інформації по характеристикам шкірних покривів. Дослідження займає не більше 15 секунд, а результати можна негайно використовувати для підготовки курсу лікування.

Сучасні апарати для діагностики шкіри обличчя дозволяють отримати наступну інформацію:

 • Біологічний вік епідермісу - загальна характеристика, яка допомагає оцінити відповідність стану дерми реальному віку пацієнта.
 • Діагностика проблем - вичерпний анамнез по тканинах шкіри обличчя з виділенням «важких» областей і аналізом причин виникнення недосконалостей.
 • Алергічні реакції і ризики шкірних розладів - перевірка схильності до типових проблем шкіри. Корисно для визначення проблеми на ранніх етапах, коли коригування стану шкіри вимагає менше часу і зусиль.
 • Зміна стану шкіри обличчя за певний термін. На сьогоднішній день інтелектуальна діагностика шкіри обличчя - найбільш достовірний спосіб перевірки ефективності шкірних процедур.

Інтелектуальний апарат для діагностики шкіри обличчя купити в першу чергу рекомендується косметологічних салонах, які спеціалізуються на лікуванні і омолодженні шкіри. Б'юті-клініки і приватні фахівці в Україні відзначають зростання повторних звернень у зв'язку з новими, точними і швидкими методами діагностики. Клієнтам не доводиться «перебирати» на собі десятки процедур, щоб отримати результат: розумна діагностика дає базу для точної постановки діагнозу після першого візиту.

аналізатор апарат діагностика шкіри купити ціна

Чому апарат для діагностики шкіри обличчя не помиляється в оцінках?

Апаратна діагностика проводиться із застосуванням прогресивної технології спектральної RGB-візуалізації. Дані, лічені з добре освітленої шкіри, негайно розгортаються в тривимірному просторі для миттєвого аналізу штучним інтелектом.

Для косметологічних досліджень апарат для діагностики використовує заготовлену базу штучного інтелекту (ШІ), натреновану на пошук недосконалостей. За кілька секунд детального огляду апарат визначає:

 • чутливість шкіри до подразників;
 • відносний розмір і здоров'я пор;
 • текстуру шкіри обличчя;
 • рівень зволоженості;
 • рівень виділення себума;
 • наявність і тип зморшок;
 • порушення пігментації;
 • фотостаріння.

«Розумна» діагностика шкіри обличчя справляється з завданнями, які були не під силу хімічним аналізаторам. Апарат становить карту дерми з достовірною інформацією про стан шкірних покривів в області конкретних недосконалостей. Аналіз ґрунтується на тривимірному «знімку» - у апарату немає простору для помилок, ШІ тільки збирає факти і представляє їх у вигляді зручного зведення.

Які переваги апарату для діагностики шкіри обличчя?

Апарат для діагностики шкіри обличчя перевершує інші методи кожного аналізу за всіма параметрами, включаючи економічну складову. Нижче представлені основні причини, за якими все більше клінік і б'юті-салонів в Україні будуть переходити на новий стандарт професійної діагностики:

 1. Це точно. ШІ звіряється з величезною базою і враховує індивідуальні особливості шкіри при постановці діагнозу. Результати досліджень показали, що даний апарат підвищує ефективність первинного лікування до 90% при неточному діагнозі. При порівнянні з лікуванням по помилковим діагнозам (результат неточною візуальної або лабораторної діагностики) різниця в ефективності досягає тисяч відсотків.
 2. Це швидко. Дати настільки повну, вичерпну характеристику за 15 секунд може тільки інтелектуальна діагностика стану шкіри обличчя. За один сеанс косметолог отримує повну карту здоров'я шкіри обличчя в форматі, зрозумілому для пацієнта.
 3. Це вигідно. Апарати для діагностики шкіри обличчя вигідні як для косметологічних салонів, так і для клієнтів.

Відвідувачі вважають за краще отримувати вичерпну інформацію про стано епідерсіма після першого прийому. Достовірна інформація переконує клієнта купити пакет процедур після першого ж візиту - адже результат прогнозується і легко контролюється.

Для салонів аналізатор шкіри обличчя також виявився економніше «традиційної» діагностики. Зниження відсотка помилок первинного аналізу призводить до зростання числа постійних клієнтів. Потенційна кількість щоденних сеансів збільшується за рахунок підвищення швидкості огляду. До того ж, процедура діагностики практично не витрачає електроенергії - рахунок за електрику в кінці місяця виходить менше при більшому навантаженні.

Де вигідно купити професійний аналізатор для діагностики шкіри обличчя?

Оригінальний апарат для діагностики шкіри обличчя купити можна за допомогою цього каталогу. Наша компанія - офіційний представник виробника косметологічного обладнання Alvi Prague (Чехія) в Україні. Ми поставляємо тільки нові апарати з 18 місяцями гарантійного обслуговування і іншими безкоштовними бонусами:

 • навчання комп'ютерній діагностиці шкіри з видачею сертифікату
 • розрахунок вартості діагностики з урахуванням вашого розташування;
 • інформаційна підтримка;
 • прогноз окупності апарату.

Спробуйте новий апарат для діагностики шкіри обличчя - і ви не захочете повертатися до традиційних методів аналізу шкіри.

Прайс-лист

ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Наш кваліфікований фахівець готовий з радістю відповісти на всі поставлені питання