0 (800) 33 98 16 Замовити дзвінок

Апарати газорідинного пілінгу

Апарат безін'єкційної мезотерапії і газорідинного пілінгу DermaJet AirPro
В наявності

Апарат безін'єкційної мезотерапії і газорідинного пілінгу DermaJet AirPro для комплексного омоло..

183999 грн

Кешбек 0% -
Апарат кисневої терапії та газорідинного пілінгу AV-7000
Знятий з виробництва

Апарат кисневої терапії та газорідинного пілінгу AV-7000 для ефективних процедур по омолодженню шкір..

Апарат кисневої терапії та газорідинного пілінгу AV-4000
Знятий з виробництва

Апарат газорідинного пілінгу і кисневої терапії AV-4000 - кращий серед рівних Багатофункціональна..

Апарат для газорідинного пілінгу AV-3500
Знятий з виробництва

Апарат газорідинного пілінгу AV-3500 - високотехнологічне косметологічне обладнання для догляду за о..

Апарат газорідинного пілінгу AV-3000
Знятий з виробництва

Інноваційний апарат газорідинного пілінгу AV-3000: точність і досконалість Апарат газорідинного п..

Апарат газорідинного пілінгу AV-2000
Знятий з виробництва

Апарат газорідинного пілінгу AV-2000 для ефективного омолодження і поліпшення стану шкіри Регуляр..

Апарат газорідинного пілінгу Jet peel AV-1100
Знятий з виробництва

Jet Peel AV-1100: інноваційний апарат газорідинного пілінгу для бездоганної шкіри Газорідинний пі..

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)

апарати газорідинного пілінгу купити газорідинний пілінг апарат

Професійний газорідинний пілінг як засіб вибору в українській косметології.

Газорідинний пілінг - інноваційна косметологічна процедура, в основі якої - очищуюча і стимулююча дія на шкіру подається під тиском сумішею повітря (в тому числі збагаченого киснем) і фізіологічного розчину або дистильованої води. На відміну від вакуумного аквапілінгу апарат газорідинного пілінгу не передбачає механічну дермабразію, впливу вакууму і лікувальної сироватки. Це робить процедуру більш простою, безпечною і універсальною. Для пацієнта газорідинний пілінг більш доступний за ціною при порівнянній ефективності очищення і оздоровлення шкіри.

Вдосконалені апарати газорідинного пілінгу оснащені кисневим концентратором, який забезпечує додаткову оксигенотерапію. Вона може проводитися місцево, забезпечуючи насичення тканин киснем (оксімезотерапія), і інгаляційно. Пацієнт одягає лицьову маску і дихає повітряно-кисневою сумішшю. Тривалість процедури і концентрація O2 призначаються індивідуально.

апарати газорідинного пілінгу купити

Як влаштований і як працює апарат газорідинного пілінгу?

В основі апарату газорідинного пілінгу - мобільний корпус з розміщеним нагорі сенсорним дисплеєм. Залежно від моделі в корпусі апарату газорідинного пілінгу можуть поміщатися:

 • ресивер;
 • малошумний компресор для подачі газорідинної суміші;
 • молекулярне сито для збільшення концентрації кисню;
 • ємність для води або фізіологічного розчину;
 • сучасна автоматика.

Кисень для процедури газорідинного пілінгу береться безпосередньо з повітря, комплектація балоном не потрібна.

На моніторі апарату газорідинного пілінгу лікар-косметолог задає параметри для чищення шкіри обличчя і тіла і контролює процедуру в реальному часі. Деякі моделі апаратів газорідинного пілінгу обладнані аналізаторами шкіри, це допоможе вам підібрати оптимальний курс процедур для клієнта. Швидкість потоку може досягати 280 м/с, проте це не викликає ніяких хворобливих відчуттів.

Апарат газорідинного пілінгу з'єднаний гнучким шлангом зі змінною робочої маніпулой. Це може бути базова насадка для чищення (jet peel) і спрей-пістолет для оксигенотерапії. В комплект може входити аналізатор шкіри і згадана вище купольна дихальна маска (якщо апарат передбачає функцію дихальної оксигенотерапії).

Якщо проводити побутові аналогії, то апарат газорідинного пілінгу схожий на ... мийку під високим тиском, тільки об'єктом ювелірної мікроочісткі стає шкіра обличчя, тіла і волосистої частини голови. Завдяки тонкому сильному струмені відбувається ексфоліація відмерлих клітин епідермісу в зоні впливу. Розкриваються пори, поліпшуючи клітинне дихання і мікроциркуляцію в шкірі і підшкірній клітковині. Побічно стимулюється потік крові і лімфи, нервові закінчення. Газорідинний пілінг може проводитися в різних режимах, в тому числі щадному, коли це не чистка, а скоріше розслаблюючий масаж.

Які показання та протипоказання газорідинного пілінгу?

Апарат газорідинного пілінгу - косметологічне обладнання для окремих очищувальних процедур і засіб для підготовки шкіри до більш «витонченого» хімічного чищення. Методика добре продемонструвала себе в антивікової терапії, як засіб лімфодренажного масажу, боротьби з целюлітом та іншими естетичними проблемами.

Оскільки апарати газорідинного пілінгу не використовують ніяких лікарських препаратів, список протипоказань мінімальний. Це рецидиви акне і герпесу, дерматити в активній стадії, сонячні опіки і інтенсивний загар. Не можна застосовувати апарат для газорідинного пілінгу під час гострої фази інфекційних захворювань і при новоутвореннях в анамнезі.

апарати пілінгу газорідиного купити україні київ

Чому вигідно купити апарат газорідинного пілінгу від Alvi Prague?

Косметологія XXI століття знає чимало процедур апаратного очищення шкіри. Чому ж практикуючі косметологи в Україні все частіше називають газорідинний пілінг засобом вибору і приймають рішення придбати обладнання Alvi Prague? Для цього є як мінімум сім вагомих причин:

 1. При високій ефективності і фокусності процедур вартість пристрою доступна як для підприємства, яке вже впевнено стоїть на ногах, так і для нового спа-салону або косметологічного кабінету.
 2. Апарати газорідинного пілінгу спроектовані і випущені в суворій відповідності зі стандартами якості та безпеки Європейського Союзу і України.
 3. Як і вся лінійка косметологічної техніки чеської марки, апарати Jet Peel оформлені в стильному футуристичному дизайні, що викликає жвавий інтерес пацієнтів. Побачивши «космічну» техніку, відвідувачі з ентузіазмом записуються на процедуру.
 4. Всі пристрої обладнані інноваційною електронікою, засобами контролю безпеки процедур. Більшість моделей має функцію кисневої мезотерапії.
 5. На тематичній сторінки кожного апарату наведено калькулятор окупності.
 6. Всі косметологічні апарати можна купити в розстрочку.
 7. Клієнти нашої компанії забезпечуються сервісною підтримкою, безкоштовним навчанням і тест-драйвом, поставками змінних деталей для газорідинного пілінгу. Устаткування оперативно доставляється в будь-яку точку України.

Газорідинний пілінг давно став процедурою must have в прейскуранті підприємств індустрії краси та здоров'я. Ви ще сумніваєтеся в необхідності замовлення професійного обладнання? Зателефонуйте нашим менеджерам, і ми розвіємо сумніви без сліду!

Прайс-лист

ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Наш кваліфікований фахівець готовий з радістю відповісти на всі поставлені питання