0 (800) 33 98 16 Замовити дзвінок

Партнери

Partner plus
Заклад професійно-технічного навчання «Партнер+» готує спеціалістів індустрії краси: косметологів, масажистів, майстрів манікюру та Nail-дизайну, подологів, перукарів, візажистів, майстрів татуажу. Ми атестований навчальний заклад, який функціонує відповідно до Ліцензії МОН України та Ліцензії МОЗ України та готує майстрів з видачею Диплома Державного зразка з присвоєнням кваліфікації. Тільки у нас: стандартизоване навчання з урахуванням інноваційних технологій в галузі; сучасна матеріально-технічна база; підручники, авторами яких виступили наші викладачі; випускні документи, які котируються і в Україні, і за кордоном; гарантоване працевлаштування.
ProfCosmetic
Навчальний центр професійної підготовки косметологів та інших фахівців б'юті індустрії. Навчаємо базової косметології, а також, проводимо численні курси підвищення кваліфікації для косметологів, масажистів, майстрів депіляції, шугаринга, нарощування вій, навчальні семінари та майстер-класи з різних косметичних ліній і новим методикам в косметології.
DermaVita
Сучасний центр професійної косметології і дерматології у Львові. В області професійної косметології працюємо з 2003 року.
Magnifique Beauty School
Школа косметології Magnifique Beauty School, м. Харьків, проспект Гагаріна, 23, оф.32
Insite
Школа косметології "Інсайт".
Line
Центр апаратної косметології та діагностичний центр "Лінія", Дніпро, вул Шевченка, 20
Sante
Школа сучасної косметології "Санте", Одеса, вул Преображенська, 35а, офіс 3

ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Наш кваліфікований фахівець готовий з радістю відповісти на всі поставлені питання