Апарат SMAS ліфтингу HIFU 3D Smart - купити в Києві з доставкою по Україні | Інтернет-магазин Alvi Prague
0 (800) 33 98 16 Замовити дзвінок

Апарат SMAS ліфтингу HIFU Super-Lift

Є в наявності
 • 317999 грн


Ваш кешбек 0% -

Відгуків (12)


Вибір кольору:

Країна виробник: Чехія-Україна

Тип обладнання: Косметологічне обладнання

Гарантія: 18 міс.



Окупність косметологічного апарату

 • Клиентов в день | Окупаемость косметологического аппарата
  Клієнтів в день
 • Стоимость процедуры | Окупаемость косметологического аппарата
  Вартість процедури
 • Доход в день | Окупаемость косметологического аппарата
  Дохід в день
 • Стоимость аппарата ÷ доход в день | Окупаемость косметологического аппарата
  Окупність

Апарат SMAS ліфтингу HIFU Super-Lift, купити який пропонує наша компанія, це інноваційне косметологічне обладнання, призначене для підтяжки, моделювання та омолодження шкіри обличчя, а також інших ділянок тіла. Ліфтинг та інші можливості впливу здійснюються за рахунок спрямованих і суто дозованих акустичних хвиль, які генеруються ультразвуковими датчиками різних розмірів і потужності. Назва ліфтинг-апарату правильніше вимовляти «Ейч-ай-еф-ю», проте частіше ми чуємо просторічне «Хайфу».

СМАС і Хайфу - термінологічні тонкощі

Нерідко клієнти лікарів-косметологів не цілком ясно розуміють значення англійських абревіатур HIFU і SMAS. Перше не має ніякого відношення ні до назви міста Хайфа, ні до технології Hi-Fi! Акронім HIFU розшифровується як High Intensity Focused Ultrasound - сфокусований ультразвук високої інтенсивності.

Скорочення SMAS означає Superficial Musculoaponeurotic System. Так називається комплекс підшкірних тканин, що складається з м'язових волокон, нервових закінчень і жирових включень.

апарат smas ліфтингу hifu super-lift купити київ

Де знаходиться СМАС і що це таке?

SMAS -шар покриває все обличчя людини від лобового м'яза до шиї. Товщина шару індивідуальна і в кінцевому підсумку залежить від контрурукції індивіда, його харчування, способу життя, віку і здоров'я, інших факторів. Саме стан СМАС-шару визначає зовнішній вигляд і привабливість овалу обличчя, саме в ньому закладаються мімічні зморшки, жирові, подвійне підборіддя, мішки під очима та інші косметичні дефекти. Апарат SMAS ліфтингу HIFU Super-Lift дозволяє максимально адресно впливати на підшкірні тканини і боротися з косметичними дефектами зсередини.

Не тільки обличчя, а й тіло!

Основна задача, яку віртуозно вирішує апарат SMAS ліфтингу, це лікувальний і профілактичний вплив на зв'язковий апарат, проте обладнання можна застосовувати і при усуненні косметичних дефектів в інших зонах - в області шиї, декольте, живота, боків, стегон і сідниць. Фокусний ультразвукової ліфтинг - ефективна альтернатива хірургічній пластиці.

апарат SMAS ліфтингу HIFU Super-Lift ціна Україна

Як працює апарат SMAS ліфтингу?

У комплект апарату HIFU Super-Lift входить набір ультразвукових трансд'юсерів різної потужності, які створюють коливання частотою від 4 до 10 Мгц. Залежно від частоти хвилі вона створює фокусний нагрів тканин до температури в діапазоні від + 60 °С до + 75 °C на глибині від 1 мм до 13 мм. При обробці овалу обличчя найчастіше використовуються генератори, що працюють на глибину від 1,5 до 4,5 мм. При цьому в сусідніх ділянках температура практично не підвищується, прогріванню піддається лише вузька цільова область.

У результаті прогріву відбувається швидка коагуляція білкових структур. Вона дає подвійний ефект. Підшкірний шар стає щільнішим і пружним. Крім того, на місці «скрученого» генового волокна утворюються нові колагенові волокна. Шкіра інтенсивно оновлюється, позбавляється від зморшок і в'ялості.

Боротьба із зайвою вагою

Крім підтяжки та омолодження як основного завдання УЗ-ліфтингу, прогрів запускає процес ліполізу - розщеплення жирів. Це особливо ефективно працює при обробці тіла. За унікальну здатність боротися з жировими відкладеннями апарат SMAS ліфтингу іноді називають ультразвуковим скальпелем. У той же час необхідно розуміти, що з ожирінням третього-четвертого ступеня апарат поодинці впоратися не в силах.

В інструкції із застосування апарату представлена докладна таблиця відповідності УЗ-датчиків, які входять в комплект, інтенсивності і глибини впливу. Кожній області впливу показано певну кількість ліній за прохід.

Апарат SMAS-ліфтингу HIFU Super-Lift - суто професійне обладнання, призначене для сертифікованих салонів краси і медичних установ України. Призначати і проводити процедури SMAS-ліфтингу повинен підготовлений фахівець.

видалити зайву вагу апаратом СМАС Хайфу ліфтинг

Особливості процедури

Ультразвуковий ліфтинг сприймається пацієнтами індивідуально, залежно від типу і чутливості шкіри, глибини розташування СМАС-шару, шкірного рельєфу та інших чинників. Апарат HIFU Super-Lift дозволяє плавно змінювати режим і глибину впливу, орієнтуючись на суб'єктивні відчуття пацієнта (тепло, поколювання) і об'єктивні результати від процедури.

Тривалість сеансу варіюється від 15 до 90 хвилин в залежності від цілей і місця впливу. Перед обробкою пацієнт знімає металеві предмети, шкіра дезінфікується і покривається процедурним гелем для оптимального ковзання маніпули і проникнення акустичних хвиль в тіло.

Показання до застосування

Пацієнта направляють на апарат SMAS ліфтингу HIFU Super-Lift при наявності:

 • вікових і мімічних зморшок;
 • в'ялості шкірного покриву;
 • локальних скупчень жиру під шкірою;
 • розпливчастих обрисів обличчя і фігури.

Апарат SMAS ліфтингу успішно лікує гравітаційний птоз, деформації в області носо-губних складок і інші косметичні дефекти, які раніше можна було усунути лише оперативним шляхом.

Тривимірний ефект впливу

Конструкція робочої маніпули апарату SMAS-ліфтингу HIFU Super-Lift забезпечує можливість проходу лінії термокоагуляція довжиною до 22 мм. В процесі проходу косметолог може змінювати інтенсивність і частоту УЗ-впливу, забезпечуючи прогрівання на різній глибині. Ліфтинг дає тим самим пролонгований об'ємний ефект, який неможливий при інших видах ультразвукового впливу.

SMAS-підтяжка практично не вимагає відновлення після процедури і може поєднуватися з деякими апаратними методами, наприклад, з алмазною мікродермабразією і аквапілінг. Однак остаточне рішення залишається за косметологом.

застосування апарату СМАС ліфтингу

Протипоказання до SMAS-ліфтингу

Апарат SMAS ліфтингу HIFU Super-Lift можна застосовувати при наступних патологіях і станах:

 • запальні захворювання і порушення цілісності шкіри в зоні передбачуваного впливу;
 • сонячні опіки;
 • гострі інфекційні захворювання;
 • рецидиви герпетичної інфекції;
 • онкологічні захворювання.

Процедуру не проводять в проекції щитовидної залози при обробці зони декольте. Апарат SMAS ліфтингу HIFU Super-Lift заборонений до застосування у пацієнтів з кардіостимуляторами та металевими імплантами в області впливу. Не можна робити УЗ-ліфтинг вагітним.

З обережністю слід проводити процедуру HIFU особам, які страждають на артеріальну гіпертензію, серцеву недостатність, порушення мозкового кровообігу. Як мінімум два тижні слід почекати після уколів ботокса і інших інвазивних косметологічних процедур.

smas hifu super lift апарат купити україна ціна києві

Короткий опис і технічні характеристики апарату Smas-ліфтингу

Апарат SMAS-ліфтингу зовні являє собою елегантну башню (корпус Tower) на колесах з дисплеєм 14" нагорі. У корпусі передбачена полиця для зберігання УЗ-датчиків і утримувач для маніпули.

Габарити апарату по глибині-ширині-висоті - 522x420x1025 мм. Маса апарату 25 кг.

Споживча потужність пристрою не перевищує 100 Вт. Це робить його одним з найбільш вигідних УЗ-апаратів в Україні з точки зору витрат на електроенергію.

Матеріали і ресурс

У комплект входять датчики для впливу на глибину 1,5 мм, 3 мм, 4,5 мм, 8 мм і 13 мм, а також змінні мембрани і тестові акрилові пластинки для перевірки працездатності HIFU-датчиків.
Ресурс картриджа апарату SMAS-ліфтингу - 10 000 проходів з кроком звукового імпульсу 1 мм на відстань до 2,5 мм.

Після закінчення ресурсу ви можете купити новий датчики в нашій компанії.

Чому ми?

Методика SMAS-ліфтингу існує досить давно. Чому ж косметологи України все частіше приймають рішення купити апарат HIFU Super-Lift? Ось основні причини:

 1. Апарат створений з урахуванням побажань косметологів і медиків нашої країни і схвалений Міністерством охорони здоров'я.
 2. Устаткування сертифіковане на міжнародному рівні.
 3. Апарат HIFU Super-Lift володіє елегантним дизайном і ідеально вписується в інтер'єр салону краси, косметологічного або фізіотерапевтичного кабінету.
 4. Косметології доступні кілька десятків режимів, які можна налаштувати в залежності від цілей процедури, типу шкіри, віку пацієнта та інших чинників.

Апарат SMAS ліфтингу HIFU Super-Lift - суто салонне обладнання, працювати з яким повинен фахівець. Наша компанія готова провести додаткове навчання ваших співробітників після покупки апарату.

Як купити медтехніку при дефіциті грошей?

У таблиці вище показаний прогноз окупності апарату HIFU Super-Lift. Проте, початківця косметолога або власника салону висока вартість обладнання може відлякати. Ми завжди готові увійти в ваше становище і запропонувати купити апарат в розстрочку. Нехай інноваційна модель HIFU Super-Lift стане для вас ліфтом до успіху і благополуччя!

сертифікати апарат smas ліфтингу hifu україни

Функції апарату

SMAS ліфтинг

Температура в зоні впливу

60-70 ° C

Крок регулювання зони впливу

1 мм

Ресурс роботи ультразвукового датчика для маніпули SMAS ліфтингу

6 місяців з дати продажу апарата або 10000 ліній звукових імпульсів (залежно від того, що настане швидше)

Ультразвукові датчики:

DS10-1.5;

DS4-3.0;

DS4-4.5;

DS4-8;

DS4-13.

глибиною впливу 1,5 мм;

глибиною впливу 3 мм;

глибиною впливу 4,5 мм;

глибиною впливу 8 мм;

глибиною впливу 13 мм.

Параметри апарату

Параметри мережі живлення

220-240 В / 50 Гц

Потужність

100 Вт і менш 

Клас захисту

IP31

Габаритні розміри корпусу апарату(Ш * Г * В)

522*420*1025 мм

Розміри апарату в коробці (брутто)

590*490*1130 мм

Вага (нетто)

26 кг

Вага (брутто)

упаковка з апаратом – 42,15 кг

кейс із маніпулою – 2,3 кг

Основна комплектація апарату

1.

Апарат HIFU Super Lift

1 шт.

2.

Шнур живлення

1 шт.

3.

Маніпула для проведення SMAS ліфтингу

1 шт.

4.

Полка для ультразвукових датчиків маніпули

1 шт.

5.

Підставка-тримач для маніпули

1 шт.

6.

Ключ доступу до проведення процедур (USB накопичувач)

1 шт.

7.

Керівництво користувача

1 шт.

8.

Транспортна упаковка

1 шт.

Витратні матеріали

9.

Запобіжники

2 шт.

10.

Ультразвуковий датчик для маніпули SMAS ліфтингу з глибиною впливу 1,5 мм

1 шт.

11.

Ультразвуковий датчик для маніпули SMAS ліфтингу з глибиною впливу 3 мм

1 шт.

12.

Ультразвуковий датчик для маніпули SMAS ліфтингу з глибиною впливу 4,5 мм

1 шт.

13.

Ультразвуковий датчик для маніпули SMAS ліфтингу з глибиною впливу 8 мм

1 шт.

14.

Ультразвуковий датчик для маніпули SMAS ліфтингу з глибиною впливу 13 мм

1 шт.

15.

Мембрани для ультразвукових датчиків SMAS ліфтингу

6 шт.

16.

Акрилові пластинки різної товщини (1,5 мм; 3 мм; 4,5 мм; 8 мм; 13 мм) для перевірки працездатності ультразвукових датчиків SMAS ліфтингу

1 комп.

17.

Бутель із дистильованою водою (1 л) для заправки ультразвукових датчиків

1 шт.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендовані товари

Апарат кисневої терапії та газорідинного пілінгу AV-7000

Апарат кисневої терапії та газорідинного пілінгу AV-7000

Апарат кисневої терапії та газорідинного пілінгу AV-7000 для ефективних процедур по омолодженню шкір..

364999 грн

Професійний фотоепілятор IP-200 +

Професійний фотоепілятор IP-200 +

Професійна епіляція XXI століття Професійний фотоепілятор IP-200+ - багатоцільовий косметологічни..

395999 грн

Апарат ударно-хвильової терапії FioPro-2000

Апарат ударно-хвильової терапії FioPro-2000

Ударно-хвильова терапія з FioPro 2000: максимальна стабільність - кращий результат! Переваги удар..

317999 грн

Професійний фотоепілятор IP-100

Професійний фотоепілятор IP-100

Професійний фотоепілятор c E-light: безпечне видалення волосся і фотоомолоджування Видалення воло..

298899 грн

Професійний фотоепілятор IP-200 Light Pro Duo

Професійний фотоепілятор IP-200 Light Pro Duo

IP-200 Light Pro Duo – необмежені можливості та висока ефективність Нова розробка компанії ..

395999 грн

Професійний фотоепілятор IP-100 Light Pro

Професійний фотоепілятор IP-100 Light Pro

Фотосистема IP-100 Light Pro – багатофункціональний апарат для ексклюзивної косметології Ко..

298899 грн

Примітка! Дизайн та колір насадок/обладнання можуть бути змінені без попередження, але це не впливає на їх функціональні можливості.
Європейський виробник косметологічного обладнання
алві прага європейський виробник косметологічного обладнання
Передові технології виробництва
технології виробництва косметологічного обладнання
Професійне навчання
професійне навчання роботи косметологічному обладнання
Апарат SMAS ліфтингу HIFU Super-Lift
Апарат SMAS ліфтингу HIFU Super-Lift
317999 грн

ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Наш кваліфікований фахівець готовий з радістю відповісти на всі поставлені питання