0 (800) 33 98 16 Замовити дзвінок

Апарат безін'єкційної мезотерапії і газорідинного пілінгу DermaJet AirPro

Є в наявності
 • 183999 грн


Ваш кешбек 0% -

Відгуків (9)


Вибір кольору:

Країна виробник: Чехія-Україна

Тип обладнання: Косметологічне обладнання

Гарантія: 18 міс.Окупність косметологічного апарату

 • Клиентов в день | Окупаемость косметологического аппарата
  Клієнтів в день
 • Стоимость процедуры | Окупаемость косметологического аппарата
  Вартість процедури
 • Доход в день | Окупаемость косметологического аппарата
  Дохід в день
 • Стоимость аппарата ÷ доход в день | Окупаемость косметологического аппарата
  Окупність

Апарат безін'єкційної мезотерапії і газорідинного пілінгу DermaJet AirPro для комплексного омолодження шкіри

Виробник Alvi Prague презентує комбайн DermaJet AirPro. Обладнання не має аналогів в Україні. Комбайн оснащується функціями, що дозволяють проводити найбільш затребувані процедури по очищенню шкіри за допомогою газорідинного пілінгу, а також по омолодженню і лікуванню методом введення в підшкірні шари лікарських препаратів, вітамінів, гіалуронової кислоти. Вирішивши купити комбайн, ви оснастите свій кабінет апаратом для безін'єкційної мезотерапії і газорідинного пілінгу, які не мають аналогів в Україні. За допомогою апарату ви зможете забезпечити своїм клієнтам європейські стандарти обслуговування і вигідно виділитися на тлі конкурентів.

У чому основні особливості апарату безін'єкційної мезотерапії і газорідинного пілінгу?

DermaJet AirPro - новинка на ринку косметології, цей апарат безін'єкційної мезотерапії і газорідинного пілінгу поєднує в собі дві найпопулярніші омолоджуючі технології. Ви можете використовувати функції окремо або в складі комплексного курсу по омолодженню і лікування косметологічних дефектів. До переваг моделі відносять і той факт, що безін'єкційна мезотерапія і газорідинний пілінг безболісні процедури. За допомогою апарату безін'екціної мезотерапії і газорідинного пілінгу ви зможете досягти вираженого результату, практично не доставляючи своїм клієнтам дискомфорту. Можете бути впевнені, що ваші пацієнти високо оцінять сеанси омолодження.

апарат безін'єкційноі мезотерапії DermaJet AirPro ціна україна

Як працює комбайн?

DermaJet AirPro дозволяє використовувати дві технології:

 • Газорідинний пілінг. Технологія дає наступний результат: дбайливо очищаються шкірні покриви, видаляються всі забруднення. Газорідинний пілінг на багатофункціональному апараті також дозволяє усувати відмерлі клітини. Технологія підходить для пацієнтів з чутливою шкірою.
 • Безін'єкційна мезотерапія. Процедура, спрямована на введення активних препаратів у глибокі шари шкіри. Косметолог може підбирати коктейлі з урахуванням проблем і індивідуальних особливостей пацієнта. Такий вплив апарату DermaJet AirPro допоможе швидко впоратися з ознаками вікових змін і різними видами шкірних недосконалостей і косметологічних дефектів.
безін'єкційна мезотерапія DermaJet AirPro києві

В чому основні переваги DermaJet AirPro перед аналогами?

DermaJet AirPro розроблявся в нашій власній лабораторії. Інженерам-розробникам вдалося при створенні апарату впровадити інноваційні рішення, що забезпечують високу результативність процедур і контроль за ходом сеансів. З особливостей багатофункціонального комбайна безін'єкційної мезотерапії можна виділити:

 • Подача розчинів реактивним методом за допомогою маніпули. Робочі розчини подаються в апараті під високим тиском і з великою швидкістю. Це забезпечує ефективність газорідинного пілінгу і проникнення коктейлів для безін'єкційної мезотерапії в глибокі шари епідермісу.
 • Оснащення апарату усіма необхідними комплектуючими. Апарат поставляється з трьома комплектами ампул.
 • Можливість налаштовувати апарат вручну. При газорідинному пілінгу ви можете регулювати тиск струменя з урахуванням чутливості шкіри. Також можна налаштовувати параметри для мезотерапії.

Варто відзначити компактні розміри апарата для газорідинного пілінгу, якісне складання, надійні комплектуючі. Приймаючи рішення купити апарат безін'єкційної мезотерапії, ви отримуєте преміальне обладнання для свого салону дозволяє підтримувати найвищі стандарти косметологічних послуг.

особливості апарату газорідинного пілінгу DermaJet AirPro

За яких проблем можна рекомендувати пацієнтам газорідинний пілінг?

Газорідинний пілінг - інноваційний метод очищення шкірних покривів. Процедуру можна проводити пацієнтам будь-якого віку. Газорідинний пілінг допомагає боротися з такими проблемами:

 • Нерівний колір обличчя. Газорідинний пілінг видаляє забруднення, вирівнюючи колір обличчя;
 • Огрубілі ділянки шкіри. Шкіра стає більш ніжною за рахунок видалення ороговілих клітин;
 • Суха шкіра, що лущиться;
 • Тьмяний колір обличчя. Під впливом газорідинного пілінгу відновлюється дихання шкіри, клітини насичуються киснем.

До переваг пілінгу газорідинним методом відносять:

 • Дбайливий вплив. Газорідинна технологія підійде для людей з чутливою шкірою. Пілінг на апараті дбайливо відлущує відмерлі клітини і видаляє забруднення за рахунок подачі розчину під тиском.
 • Безболісність. Пілінг не доставляє неприємних відчуттів. Газорідинна технологія забезпечує комфортність процедури.
 • Гігієнічність. Використання апарату не передбачає прямого контакту зі шкірою, що виключає ризики інфікування при проведенні газорідинного пілінгу. Відсутність відновного періоду. При газорідинному пілінгу епідерміс не пошкоджується, пацієнтам не потрібна спеціальна підготовка, після сеансу можна відразу вести звичний спосіб життя.
 • Омолоджуючий ефект. За рахунок нормалізації кровообігу і лімфотоку при газорідинному пілінгу прискорюється процес відновлення клітин, активізуються обмінні процеси, що призводить до омолоджуючого ефекту.

Газорідинний пілінг також проводять при підготовці до безін'екціної мезотерапії і іншим видам процедур по омолодженню й оздоровленню шкіри. Газорідинний пілінг - необхідний етап догляду за шкірою обличчя, що дозволяє уповільнити процеси старіння.

переваги апарату ьезін'єкційної мезотерапії DermaJet AirPro

Коли застосовують безін'єкційну мезотерапію?

Безін'єкційна мезотерапія - один з найефективніших способів омолодження, який використовується в сучасній апаратній косметології. За допомогою апарату безін'єкційної мезотерапії подається активний розчин, що проникає в глибокі шари шкіри. Діючі речовини працюють зсередини, що призводить до швидкого і пролонгованого ефекта. Рекомендувати безін'єкційну мезотерапія на апараті DermaJet AirPro можна при наступних проблемах:

 • Втрата пружності шкіри. Безін'єкційна мезотерапія відновлює пружність і забезпечує виражений ліфтинг;
 • Наявність комедонов і інших недосконалостей. Висипання пропадають в результаті очищення шкіри при газорідинному пілінгу, косметолог додатково підбирає препарати для безін'єкційної мезотерапії;
 • Вікові зміни, в тому числі, зморшки. Під вплив препаратів при безін'єкційній мезотерапії клітини виробляють колаген і еластан, шкіра розгладжується, пропадають складки, заломи, зморшки;
 • Зайва суха або жирна шкіра. Засоби для безін'єкційної мезотерапії допомагають регулювати діяльність сальних залоз;
 • Пігментація. Використання апарату безін'єкційної мезотерапії дозволяє позбутися від пігментних плям і веснянок;
 • Набряки, мішки під очима. Видалення зайвої рідини проводиться в результаті нормалізації кровообігу після газорідинного пілінгу і під вплив активних компонентів безін'єкційної мезотерапії.

Сеанси безін'єкціної мезотерапії призначають для лікування різних дерматологічних захворювань, захворюваннях суглобів і т.д.

Як ми бачимо, приймаючи рішення купити апарат безін'єкційної мезотерапії і газорідинного пілінгу в Україні, ви зможете боротися з цілим спектром проблем. Апарат дозволить залучити в ваш салон нових клієнтів і повністю виправдати їх очікування. Апарат швидко окупається і приносить косметологам стабільно високий прибуток.

апарат безін'єкційної мезотерапії газорідинного пілінгу DermaJet AirPro купити

Якого ефекту можна очікувати від застосування апарату?

Працюючи з апаратом безін'єкційної мезотерапії і газорідинного пілінгу ви отримуєте наступні результати:

 • шкіра стає більш свіжою, молодою за рахунок нормалізації кровообігу і активізації відновлювальних процесів під впливом апарату безін'єкційної мезотерапії;
 • вирівнюється колір обличчя;
 • менш помітними стають рубці, шрами, розтяжки;
 • пропадають сліди постакне;
 • пропадають або стають менш вираженими зморшки;
 • шкіра стає більш пружною.

Апарат DermaJet AirPro забезпечує ліфтинг ефект: пропадають набряки і мішки під очима, після безін'єкціної мезотерапії поліпшується стан у пацієнтів схильних до утворення комедонов і акне. Результат стає помітний відразу ж після першого сеансу газорідинного пілінгу і безін'єкційної мезотерапії. Однак для досягнення стійкого ефекту потрібно пройти курс з 6-10 процедур.

Також варто відзначити, що апарат забезпечує пролонгований ефект. У процесі процедур газорідинного пілінгу і безін'єкційної мезотерапії нормалізується кровообіг, поліпшується відтік лімфи, активізуються процеси регенерації клітинних тканин. Процес омолодження триває і після завершення курсу процедур по безін'єкційній мезотерапії.

вигода професійного апарату безін'єкційної мезотерапії газорідинного пілінгу

Які переваги отримують косметологи України від співпраці з нашою компанією?

Ми пропонуємо своїм клієнтам апарат безін'єкціної мезотерапії і газорідинного пілінгу за цінами виробника. Ви можете купити обладнання і пройти безкоштовне навчання. Наші представники докладно розкажуть про регламент сеансів газорідинного пілінгу, налаштуваннях апарата для безін'єкційної мезотерапії, розкажуть про особливості DermaJet AirPro. Вас навчать підбирати програми газорідинного пілінгу і безін'єкційної мезотерапії, вручну налаштовувати апарат, навчать всім тонкощам роботи на апараті. По закінченню навчання ви отримаєте офіційний сертифікат.

маніпули апарат безін'єкційна мезотерапія газорідинний пілінг DermaJet AirPro

Наші клієнти мають можливість безкоштовно підвищувати кваліфікацію. На наших майстер класах та навчальних програмах ви дізнаєтеся про нові апарати і технології омолодження.

Купити апарат безін'єкційної мезотерапії і можна в розстрочку. Ми також пропонуємо можливість протестувати обладнання. Перш, ніж купити апарат безін'єкційної мезотерапії і газорідинного пілінгу, ви зможете переконатися в простоті налаштувань, зручності використання і ефективності апарату.

Купити апарат DermaJet AirPro ви можете за цінами виробника без переплат за посередницькі послуги і митних платежів. Ми маємо в своєму розпорядженні власне виробництво в Україні та швидко доставимо товар в будь-який регіон країни.

Функції апарату

струменева мезотерапія;

електропорація;

газорідинний пілінг

Тиск, що створюється компресором:

до 10 Бар

Тиск, що створюється на шкіру пацієнта:

до 6 Бар

Швидкість потоку повітря на виході з сопла маніпули:

 > 280 м / с

Характеристики безголкової мезотерапії

Сила струму

0,2-30 мА

Частота впливу струму

2,5-5 кГц

Кількість установок інтенсивності впливу

9

Параметри апарату

Параметри мережі живлення

220-240 В / 50 Гц

Потужність

550 Вт і менш в залежності від обраної інтенсивності роботи.

Клас захисту

IP20

Габаритні розміри корпусу апарату (Ш * Г * В)

380 мм * 447 мм * 335 мм

Вага (нетто)

20,6 кг

Основна комплектація апарату

1.

Апарат струминної мезотерапії Derma Jet

1 шт.

2.

Шнур живлення

1 шт.

3.

Маніпула для струменевої мезотерапії

1 шт.

4.

Насадка без електродів на маніпулу струменевої мезотерапії

1 шт.

5.

Насадка з активними електродами на маніпулу струменевої мезотерапії для проведення безголкової мезотерапії

1 шт.

6.

Контактна маніпула з пасивним електродом для проведення безголкової мезотерапії

1 шт.

7.

Трубки для підключення маніпули газорідинного пілінгу

4 шт.

8.

Фільтр для маніпули газорідинного пілінгу

2 шт.

9.

Полка для маніпули струменевої мезотерапії і контактної маніпули з пасивним електродом

1 шт.

10.

Ємність для препаратів функції газорідинного пілінгу

1 шт.

11.

Полка під маніпулу і ємність для газорідинного пілінгу

1 шт.

12.

Ключ для зняття ємності циклонного фільтра

1 шт.

13.

Керівництво користувача

1 шт.

14.

Транспортна упаковка

1 шт.

Витратні матеріали

15.

Голка для маніпули струменевої мезотерапії

20 шт.

16.

Маніпула газорідинного пілінгу

2 шт.

17.

Комплект ампул з мезопрепаратами (в комплект входить 2 види мезопрепаратів по 10 ампул для кожного виду)

1 комп.

18.

Запобіжники

2 шт.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендовані товари

Апарат для газорідинного пілінгу AV-3500

Апарат для газорідинного пілінгу AV-3500

Апарат газорідинного пілінгу AV-3500 - високотехнологічне косметологічне обладнання для догляду за о..

149999 грн

Апарат газорідинного пілінгу AV-3000

Апарат газорідинного пілінгу AV-3000

Інноваційний апарат газорідинного пілінгу AV-3000: точність і досконалість Апарат газорідинного п..

94999 грн

Апарат вакуумного гідропілінга AlviDerm

Апарат вакуумного гідропілінга AlviDerm

9 в 1: багатофункціональний косметологічний апарат вакуумного гідропілінга AlviDerm Апарат вакуум..

180499 грн

Апарат вакуумного гідропілінга AlviDerm REDesign

Апарат вакуумного гідропілінга AlviDerm REDesign

9 в 1: багатофункціональний косметологічний апарат вакуумного гідропілінга AlviDerm Апарат вакуум..

197099 грн

Примітка! Дизайн та колір насадок/обладнання можуть бути змінені без попередження, але це не впливає на їх функціональні можливості.
Європейський виробник косметологічного обладнання
алві прага європейський виробник косметологічного обладнання
Передові технології виробництва
технології виробництва косметологічного обладнання
Професійне навчання
професійне навчання роботи косметологічному обладнання
Апарат безін'єкційної мезотерапії і газорідинного пілінгу DermaJet AirPro
Апарат безін'єкційної мезотерапії і газорідинного пілінгу DermaJet AirPro
183999 грн

ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Наш кваліфікований фахівець готовий з радістю відповісти на всі поставлені питання