Апарат ударно-імпульсного вакуумного термомасажу Drumroll V-03 купити за вигідною ціною
0 (800) 33 98 16 Замовити дзвінок

Апарат ударно-імпульсного вакуумного термомасажу Drumroll V-03

Є в наявності
 • 167299 грн


Ваш кешбек 0% -

Відгуків (5)


Вибір кольору:

Країна виробник: Чехія-Україна

Тип обладнання: Косметологічне обладнання

Гарантія: 18 міс.Окупність косметологічного апарату

 • Клиентов в день | Окупаемость косметологического аппарата
  Клієнтів в день
 • Стоимость процедуры | Окупаемость косметологического аппарата
  Вартість процедури
 • Доход в день | Окупаемость косметологического аппарата
  Дохід в день
 • Стоимость аппарата ÷ доход в день | Окупаемость косметологического аппарата
  Окупність

Апарат імпульсного вакуумного термомасажу Drumroll V-03 - високотехнологічне поєднання трьох типів фізіотерапевтичного впливу - високочастотних електромагнітних імпульсів, вакууму і інфрачервоної сауни в мініатюрі. Апарат успішно застосовується для усунення естетичних проблем шкірного покриву і моделювання фігури. У перекладі з англійської Drum roll означає «барабанний дріб». Патетична назва підкреслює тріумфальний успіх, який чекає кожного косметолога в Україні, який вирішив купити інноваційне обладнання імпульсного вакуумного термомасажу.

Для власника бізнесу в сфері б'юті-індустрії купити апарат імпульсного вакуумного термомасажу Drumroll V-03 - значить відповісти на виклики часу і залучити нових пацієнтів в кабінет, салон або клініку.

Комплекс 3 в 1 для здоров'я і краси

Методики, які реалізовані в апараті імпульсного вакуумного термомасажу, окремо відомі давно. Заслуга розробників нашої компанії - в їх успішному об'єднанні. Апарат - яскравий приклад поєднаної фізіотерапії, яка стала трендом сучасної апаратної косметології.

У популярних косметологічних комбайнах на кожну процедуру - своя функціональна маніпула. На відміну від них апарат імпульсного вакуумного термомасажу оснащений трьома насадками, які поєднують всі три види впливу, розрізняючи лише діаметром. Залежно від розміру вони використовуються в різних проблемних зонах.

апарат високочастотного імпульсного вакуумного термомасажу Drumroll V-03 купити

Вакуум, імпульси, ІК-світло - докладніше про роботу апарату

Штучно створене у вакуумній насадці розрідження сприяє механічній стимуляції епідермісу і дерми, глибше лежачих тканин, м'язів, лімфатичних і кровоносних судин.

Імпульсний вплив сприяє поляризації молекул міжклітинного субстрату і цитоплазми клітин, підсилює проникність клітинних мембран, активізує процеси метаболізму, клітинного дихання, синтезу аденозинтрифосфату і білкового матриксу, розщеплення надлишкових жирів.

Прогрів тканин ІК прогріванням підсилює перші два типи впливу, стимулює чрезкожне виведення токсинів і метаболітів.

 

Як працює апарат імпульсного вакуумного термомасажу Drumroll V-03?

Малошумний вакуумний насос системи Vacuum Pro дозволяє створити в зоні впливу тиск від 150 до 620 міліметрів ртутного стовпа (норма - 760 мм.рт.ст.). За законами аеро- и гідродінамікі газоподібній та рідкий вміст тканин і судин тіла спрямовується в область низького тиску. Це виробляти до різкої «Струс» тканин і актівізації в них метаболічних процесів. Позитивний ефект посілюється за рахунок стімуляції електроімпульсів и інфрачервоного прогріву до 50 ° C.

Вакуумна термомасажна маніпула є ціліндрічною трубкою, з'єднаною з корпусом апарату пневмопроводів и кабелями електроживлення та управління. У наконечники маніпул інтегрована функція контактного інфрачервоного прогріву яка Гріє шкіру в зоне впліву.

вакуумний термомассаж апаратом drumroll v-03

Переваги апарату

Патентована інноваційна конструкція маніпул Drum Nozzle не вимагає застосування струмопровідних гелів і масажних масел. Насадка під час вакуумного термомасажу ідеально ковзає по тілу без будь-яких допоміжних засобів. При цьому маніпула може робити до 15 вакуумних затяжок в секунду, ні на секунду, не перериваючи імпульсний вплив і термомассаж!

Апарат імпульсного вакуумного термічного масажу оснащений смарт-технологією, яка практично виключає людський фактор під час процедури. Задана програма впливу виконується в автоматичному режимі, завдання лікаря косметолога - плавно переміщати маніпулу в межах проблемної зони. Втім, доступний і режим повністю ручного управління для складних ділянок або вирішення нестандартних завдань.

переваги апарату імпульсного вакуумного термомасажу

Комфорт лікаря і пацієнта

Маніпули для виконання вакуумного імпульсного термомасажу розроблені з урахуванням вимог безпеки та охорони праці. Робота під час процедури не втомлює, не веде до розвитку карпального синдрому, від якого часто страждають лікарі, зайняті в сфері апаратної косметології.

Пацієнт під час процедури не відчуває ніяких неприємних відчуттів, навіть при впливі на делікатні зони. Вакуумний термомассаж не залишає синців, не кажучи вже про опіки від прогріву. ІК прогрів, на відміну від ультрафіолету, не представляє небезпеки для здоров'я. Імпульсний вплив також не здатний нашкодити пацієнту.

Перед початком процедури шкіру лише слід очистити від жиру і забруднень. Після закінчення сеансу пацієнту не потрібно ніякої додаткової обробки шкірного покриву або часу на відновлення (принцип Surge et vade). Лише в осіб з дуже тонкою чутливою шкірою можуть виникати явища гіперемії і невеликі гематоми в зоні впливу. У таких випадках призначаються місцеві симптоматичні засоби.

Що дає апарат імпульсного вакуумного термомасажу?

Процедури вакуумного імпульсного термомасажу обіцяють швидкий кумулятивний ефект.

Уже після 1-2 сеансів косметологи і пацієнти відзначають:

 • скорочення обсягу і площі жирових відкладень;
 • зменшення целюліту;
 • нормалізацію рельєфу шкірного покриву;
 • зникнення набряків;
 • підвищення епідермального і м'язового тонусу;
 • початок розгладження зморшок і складок.

Завдяки поліпшенню тонусу венул і артеріол шкіра набуває здорового кольору. Зникають виснажливі м'язові болі невралгічного і посттравматичного характеру.

Показання до застосування Drumroll V-03

Апарат імпульсного вакуумного термомасажу - незамінний помічник лікаря-косметолога при лікуванні і профілактиці наступних патологій, дисфункцій і проблем естетичного плану:

Апарат імпульсного вакуумного термомасажу Drumroll V-03 допоможе повернути стрункість і грацію мамам після вагітності і пацієнтам, які набрали вагу в результаті гормональних порушень або емоційного стресу.

 • в'ялості і ознаках фотостаріння шкірних покривів;
 • хронічної втоми шкіри в результаті гіподинамії, недостатньо уважного догляду;
 • наявності зморшок;
  • набряках;
  • гемо- та лімфостаз, венозної недостатності;
  • надлишкових жирових відкладеннях;
  • целюліті;
  • міалгії і хронічної м'язової втоми.
купити апарат імпульсного вакуумного термомасажу вартість розстрочка

Протипоказання

Вакуумний імпульсний термомасаж не варто застосовувати при виражених запальних захворюваннях шкірних покривів, загостреннях герпетичної інфекції, при будь-яких гострих інфекційних захворюваннях. Вакуумний вплив небажано пацієнтам з дуже тонкою шкірою і куперозом (судинні зірочки). Безумовне протипоказання - новоутворення, важка серцева недостатність, епілепсія і т.д.

показання для апарату імпульсного термомасажу

Технічні характеристики обладнання

Апарат імпульсного вакуумного термомасажу має корпус з габаритами 380x447x335 мм по ширині-глибині-висоті. Апарат розміщується на столі або на мобільній стійці. Маса пристрою 16,65 кг. У комплект входить три маніпули (велика, середня і мала). Управління процедурою йде за допомогою сенсорного екрану і інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу.

Споживча потужність апарату через вакуумний компресор досить висока (160 Вт), проте в своєму сегменті Drumroll V-03 - одне з найбільш енергоефективних пристроїв. Апарат працює від побутової мережі. Генератори імпульсного випромінювання і ІК-лампа споживають мінімум енергії.

Чому ми?

На українському ринку апарат ударно-імпульсного вакуумного термомасажу Drumroll V-03 - не єдине обладнання, що має настільки ж широкий перелік можливостей для імпульсного термомасажу в вакуумі. Проте, косметологи все частіше вважають за краще купити саме техніку нашої марки. Для цього є кілька причин:

 1. Апарат оснащений відразу трьома функціональними вакуумними насадками з різним діаметром. Це дозволяє косметологу максимально ефективно обробляти поверхні в різних місцях - обличчя, тіло, кінцівки, делікатні зони.
 2. Робота з маніпулой завдяки інноваційним матеріалами її наконечника не вимагає застосування обов'язкових косметичних засобів, що прискорює процедуру знижує її собівартість.
 3. Апарат успішно вирішує широкий спектр косметологічних, дерматологічних та естетичних проблем, сприяє оздоровленню всього організму.
 4. DrumRoll V03 виготовлений з високоякісних комплектуючих і матеріалів.

Завдяки інноваційному дизайну корпусу і маніпул до пристрою імпульсного вакуумного термомасажу завжди прикута увага пацієнтів. Інтерес відвідувачів збільшує популярність кабінету, спа-салону або клініки, чий власник прийняв рішення купити устаткування для імпульсного термомасажу.

принцип дії апарату для імпульсного вакуумного термомасажу

До успіху і процвітання - разом з Alvi Prague

Пропонований апарат імпульсного вакуумного термомасажу створений в суворій відповідності до вимог Євросоюзу з безпеки медичної техніки, схвалений до застосування Міністерством охорони здоров'я України.

Купити Drumroll V-03 - означає стати власником потужного засобу фізіотерапевтичного впливу і швидкого вирішення складних медичних і естетичних проблем у дорослих пацієнтів будь-якого віку. Це нове слово в б'юті-індустрії. Наші фахівці готові підтримати ваш бізнес інформаційно, забезпечивши безкоштовний тест-драйв і навчання персоналу після покупки апарату. На все обладнання надається гарантія 18 місяців.

Апарат імпульсного вакуумного термомасажу - преміальне обладнання, яке не може коштувати дешево. Проте, розрахунки показують, що окупність при правильній організації бізнесу займає 2-3 місяці, особливо в високий сезон (весна і літо). Не забувайте, що у вас завжди є можливість купити медичне обладнання нашої марки в розстрочку!

Ви прийняли рішення купити Drumroll V-03 з доставкою по Україні?

Значить, ця барабанний дріб звучить для вас!

апарат імпульсного вакуумного термомасажу drumroll v-03
 
 

Функції апарату

вакуумний термомассаж

Min/Мax значення вакууму

0-70 см рт. ст.

Температура підігріву

33-50 ºС

Режими роботи

безперервний; імпульсний

Імпульсність вакууму

0-8 Гц

Параметри апарату

Параметри мережі живлення

220-240 В / 50 Гц

Потужність

330 Вт і менш в залежності від обраної інтенсивності роботи.

Клас захисту

IP31

Габаритні розміри апарата (Ш * Г * В)

390 мм * 447 мм * 340 мм

Вага (нетто)

19,1 кг

Основна комплектація апарату

1.

Апарат вакуумної терапії Drumroll V03

1 шт.

2.

Шнур живлення

1 шт.

3.

Акрилова полка для маніпул

1 шт.

4.

Велика маніпула для вакуумної терапії

1 шт.

5.

Середня маніпула для вакуумної терапії

1 шт.

6.

Мала маніпула для вакуумної терапії

1 шт.

7.

Ключ для зняття ємності циклонного фільтра

1 шт.

8.

Транспортна упаковка

1 шт.

9.

Керівництво користувача

1 шт.

Витратні матеріали

10.

Запобіжники

2 шт.

11.

Фільтри для великої маніпули вакуумної терапії

50 шт.

12.

Фільтри для середньої маніпули вакуумної терапії

50 шт.

13.

Фільтри для малої маніпули вакуумної терапії

50 шт.

14.

Запасна мембрана для великої маніпули вакуумної терапії

1 шт.

15.

Запасна мембрана для середньої маніпули вакуумної терапії

1 шт.

16.

Запасна мембрана для малої маніпули вакуумної терапії

1 шт.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендовані товари

Апарат пресотерапії PR-901

Апарат пресотерапії PR-901

Апарат пресотерапії і міостімуляції PR-901, купити який пропонує наша компанія, - це інноваційне кос..

136999 грн

Ліполазер PL-650

Ліполазер PL-650

Апарат лазерного ліполізу PL-650 - інноваційний спосіб боротьби з жировими відкладеннями Інноваці..

125599 грн

Ліполазер PL-650

Ліполазер PL-650

Апарат лазерного ліполізу PL-650 - інноваційний спосіб боротьби з жировими відкладеннями Інноваці..

125599 грн

Примітка! Дизайн та колір насадок/обладнання можуть бути змінені без попередження, але це не впливає на їх функціональні можливості.
Європейський виробник косметологічного обладнання
алві прага європейський виробник косметологічного обладнання
Передові технології виробництва
технології виробництва косметологічного обладнання
Професійне навчання
професійне навчання роботи косметологічному обладнання
Апарат ударно-імпульсного вакуумного термомасажу Drumroll V-03
Апарат ударно-імпульсного вакуумного термомасажу Drumroll V-03
167299 грн

ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Наш кваліфікований фахівець готовий з радістю відповісти на всі поставлені питання