Кисневі концентратори
Категорії блогу
Кисневі концентратори для кисневої терапії
Дата: 29.12.2021
Переглядів: 2386
ЗМІСТ:
Кисневий концентратор – це …
Принцип роботи кисневого концентратора
Якими бувають кисневі концентратори?
Наскільки безпечні кисневі концентратори?
Де можна купити кисневий концентратор?
Киснева терапія (оксигенотерапія) – специфічний метод лікування, спрямований на усунення гіпоксемії та запобігання розвитку гіпоксії. Реалізація методу передбачає застосування (вдихання) підвищених концентрацій кисню, які у повітрі навколишнього середовища. Для отримання високих концентрацій кисню використовуються кисневі концентратори. Про те, що це таке, сьогодні й йтиметься.
Кисневий концентратор – це …
Кисневий концентратор – це автономний апарат, здатний виділяти молекули кисню із повітря навколишнього середовища. Обладнання концентрує їх (звідси і походить назва апарату) і видає у вигляді потоку чистого (висококонцентрованого) кисню.
У зв'язку зі зростанням числа серцево-судинних патологій, захворювань органів дихання та погіршенням екологічної обстановки, кисневі концентратори міцно увійшли до нашого життя. Сьогодні їх можна зустріти не лише у медичних закладах, а й у домашній обстановці. Завдяки своїй невибагливості та автономній роботі вони впевнено витіснили кисневі подушки та балони, які потребують регулярної заправки, що призводить до суттєвого подорожчання кисневої терапії.
Принцип роботи кисневого концентратора
З технічної точки зору і дуже умовно, кисневий концентратор складається з великого циліндра, наповненого кульками цеоліту - неорганічний силікат з унікальними властивостями. Як природний абсорбент, цеоліт активно поглинає вологу, а при створенні умов з високим тиском, він здатний утримувати азот та інші, присутні в повітрі гази – все, крім кисню.
Таким чином, повітря, що надходить в концентратор, піддається свого роду «просіювання», в результаті якого апарат видобуває необхідні для оксигенотерапії концентрації кисню.
Кисневий концентратор, принцип роботи якого побудований на природних властивостях цеоліту, часто називають «молекулярним решетом», що точно характеризує процес отримання кисню зі звичайного повітря.
Якими бувають кисневі концентратори?
Принцип роботи всіх концентраторів кисню абсолютно однаковий. Між собою вони відрізняються продуктивністю – кількість (обсяги) кисню, що виробляється за 1 одиницю часу (1 хвилину). Виходячи з продуктивності, той чи інший апарат можна віднести до однієї з трьох груп.
Медичний кисневий концентратор – найпотужніший за своєю продуктивністю обладнання, здатне видавати до 10-15 літрів кисню за 1 хвилину.
Універсальний кисневий концентратор – апарат середньої продуктивності, який виробляє близько 5-9 літрів кисню за хвилину.
Домашній концентратор кисню – невеликий за розмірами апарат, потужність якого дозволяє отримувати до 3-5 літрів кисню за хвилину.
Продуктивність концентратора кисню безпосередньо формує його габарити. По досить зрозумілим причинам апарат, який виробляє 5 л/хв, буде компактнішим. У той час як медичний кисневий концентратор, що видає до 15 л/хв, має досить значний розмір. Незважаючи на це абсолютно всі моделі концентраторів «готують» кисневу суміш для дихання однаково – виділяють кисень, концентрують його та зволожують, що є обов'язковою умовою для комфортного та безпечного дихання.
Наскільки безпечні кисневі концентратори?
Сучасні кисневі концентратори – максимально безпечне обладнання для професійного та домашнього застосування. Навіть при випадковому займанні кисню, їх конструкція та принцип дії перешкоджають поширенню вогню, що повністю виключає вибух обладнання. Однак курити, розводити вогонь та «грати» з ним у ході проведення оксигенотерапії таки не варто. Це може призвести до спалаху кисню в трубці та виходу апарату з ладу. В іншому ж, жодних специфічних обмежень під час експлуатації кисневого обладнання не передбачено.
Перед початком кисневої терапії обов'язковою є консультація лікаря! Безконтрольне вдихання високих концентрацій кисню під час самолікування може мати протилежний ефект і завдати шкоди організму.
Де можна купити кисневий концентратор?
Кисневе обладнання – дуже специфічна продукція. Вона випускається обмеженими партіями і, як правило, на замовлення. Апарат для кисневої терапії не продається у звичайних магазинах, супермаркетах та на ринку. Купити кисневий концентратор можна тільки на спеціалізованому торговому майданчику в мережі Інтернет або звернувшись до виробника апаратів безпосередньо. Зробити це можна зараз – щоб замовити партію кисневих концентраторів з доставкою по Україні, телефонуйте за вказаним телефоном або надішліть заявку на Viber!
.. хв
Киснева терапія (оксигенотерапія) – специфічний метод лікування, спрямований на усунення гіпоксемії та запобігання розвитку гіпоксії. Реалізація методу передбачає застосування (вдихання) підвищених концентрацій кисню, які у повітрі довкілля.
6 причин купити кисневий концентратор
Дата: 24.12.2021
Переглядів: 4218
ЗМІСТ:
Що таке кисневий концентратор?
Чим побутовий концентратор кисню відрізняється від медичного?
Корисність кисневого концентратора
Чому варто купити кисневий концентратор: 6 причин
Значення кисню важко переоцінити: він життєво необхідний нашому організму! Підтримуючи окислювально-відновлювальні реакції, кисень забезпечує адекватний обмін речовин та вивільнення енергії, що витрачається на підтримання життєдіяльності всіх органів та систем. При зниженні концентрації кисню в повітрі, порушенні процесів дихання, кровообігу та внаслідок цілого ряду інших причин, розвивається гіпоксія. кисневе голодування. Завдяки адаптаційним механізмам нашого організму, ознаки гострої гіпоксії носять стертий характер. Ми відчуваємо млявість, починаємо позіхати, концентрація уваги знижується і нас просто хилить у сон. Списуючи свій стан на втому, ми, звичайно, йдемо відпочивати, і навіть не здогадуємося про те, що відчуваємо кисневий голод. Усунути його допоможе кисневий концентратор – про те, що це таке і чому його важливо купити, сьогодні й йтиметься.
Що таке кисневий концентратор?
У даному випадку назва говорить сама за себе: кисневий концентратор – це апарат для одержання високих концентрацій кисню. Працюючи за принципом «молекулярного решета», апарат «просіює» повітря навколишнього середовища, відокремлюючи молекули кисню від молекул азоту, створює повітряний потік з високою концентрацією кисню (93-96%).
Апарат повністю автономний і працює в безперервному режимі. Для його роботи не потрібні кисневі балони: необхідний для дихання кисень видобувається прямо з повітря без будь-яких додаткових пристроїв та зусиль з боку людини.
Спочатку кисневі концентратори застосовувалися для проведення оксигенотерапії та респіраторної підтримки пацієнтів різного профілю. Апарати належали до категорії медичного обладнання та найчастіше зустрічалися у лікарнях, санаторіях, профілакторіях. Згодом користь їх застосування була оцінена, і вони перекочували до установ з масовим скупченням людей, високою прохідністю або недостатньою вентиляцією – спортзали, фітнес-центри, навчальні заклади, офіси, майстерні та ін. У міру погіршення екологічної обстановки та збільшення показників загальної захворюваності населення України, кисневі концентратори знайшли своє застосування у побуті.
Чим побутовий концентратор кисню відрізняється від медичного?
І побутовий, і медичний концентратор кисню демонструють абсолютно однаковий принцип роботи. Між собою вони відрізняються лише рівнем продуктивності – обсяги виробленого кисню за одиницю часу (хвилину). З огляду на рівень продуктивності всі кисневі концентратори можна розділити на три великі групи.
Медичний кисневий концентратор, здатний виробляти 10-15 літрів кисню за хвилину.
Універсальний концентратор кисню з продуктивністю 5-9 л/хв.
Домашній концентратор кисню – 3-5 л/хв.
Дана градація є суто умовною, оскільки остаточний вибір того чи іншого апарату безпосередньо залежить від умов його застосування. Наприклад, домашній концентратор кисню з продуктивністю 3-5 л/хв відмінно підійде для невеликої лікарняної палати, і навпаки, високопродуктивний кисневий медичний концентратор можна успішно застосовувати в умовах заміського будинку з великою площею кімнат. Головне – дотримуватися інструкції виробника кисневого обладнання, рекомендацій лікаря і не забувати про те, що тривале вдихання великих концентрацій кисню може дати протилежний ефект і викликати оксидативний стрес - пошкодження клітин організму внаслідок надмірного окиснення.
Корисність кисневого концентратора
Говорячи про те, наскільки корисно мати під рукою кисневий концентратор, досить згадати наші відчуття після прогулянки на відкритому повітрі. Тільки не в межах міста, повітря якого наповнене викидами виробництв, вихлопами авто та іншою шкідливою «гадістю», а за містом – де багато наземних рослин, що виділяють в атмосферу велику кількість кисню. Згадайте, як легко дихається у лісі чи на дачі! «Глоток свіжого повітря» покращує самопочуття, усуває головний біль, нейтралізує втому, прояснює думки та піднімає настрій. Таких відчуттів можна досягти і за допомогою кисневого концентратора. Його застосування спрямовано зниження ризику гіпоксії будь-якої етіології. Необхідний ефект досягається завдяки:
підвищення концентрації кисню у вдихуваному повітрі приміщень;
покращення функцій дихальної та серцево-судинної системи;
нормалізації кровообігу, тканинного дихання та транспорту кисню;
компенсації дефіциту кисню при підвищених навантаженнях на організм.
У сучасних умовах життя киснева терапія за допомогою концентратора О2 не має протипоказань (при дотриманні рекомендацій лікаря!). Особливо гостро її потребують люди, в анамнезі яких є:
серцево-судинні патології;
захворювання органів дихання;
артрити, артрози;
знижений рівень гемоглобіну;
черепно-мозкові травми;
епілепсія;
надмірні фізичні навантаження;
захворювання органів зору;
несприятливі (шкідливі) умови праці та (або) життя;
синдром нічних апное, порушення сну;
алергічні реакції;
непритомність, головний біль;
ожиріння;
саркоїдоз;
інтоксикація алкоголем, чадним газом та ін. шкідливими речовинами;
туберкульоз;
паління;
декомпресійна хвороба;
поточний термін вагітності;
знижений імунітет;
синдром хронічної втоми, зниження працездатності та концентрації уваги;
судоми;
симптоми перепочинку, утрудненого дихання, кашлю тощо
Киснева терапія може проводитися курсом або на регулярній основі – залежно від рекомендацій лікаря. Вона не має обмежень за віком, статтю та часом року.
Чому варто купити кисневий концентратор: 6 причин
Універсальність – кисневий концентратор підходить для будь-яких приміщень.
Автономність – апарат самостійно виробляє кисень і не потребує обслуговування.
Висока продуктивність – обладнання створює повітряний потік із адекватною концентрацією кисню.
Економія часу – дихати «чистим повітрям» можна будь-якої миті, без поїздок за місто та відвідувань медичних закладів.
Економія грошей – киснева терапія допомагає скоротити витрати на лікарські засоби та медичні процедури.
Корисність – покращення самопочуття, зміцнення здоров'я та підвищення якості життя.
Купити концентратор кисню та замовити його доставку по Україні можна прямо зараз – телефонуйте за вказаним телефоном або надішліть заявку на Viber!
.. хв
Значення кисню важко переоцінити: він життєво потрібний нашому організму! Підтримуючи окислювально-відновлювальні реакції, кисень забезпечує адекватний обмін речовин та вивільнення енергії, що витрачається на підтримання життєдіяльності всіх органів та систем.
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)